Home » Hot Target
Zagraj Teraz
TotalCasino
TotalCasino

2500 zł oraz 500 Free Spinów

vulkan vegas
vulkan vegas

4000 zł + 50 FS Bez Depozytu

Zetcasino
Zetcasino

Bonus powitalny 2000PLN + 200 free spinów

Alfcasino
Alfcasino

bonus powitalny: 100% do 2.000 zł

BetSafe
BetSafe

Bonus Powitalny do 3000 zł!

Boomerang Casino
Boomerang Casino

Bonus: 2000 PLN + 200 darmowych spinów


Najciekawsze fakty o slocie Hot Target

Ta gra to idealna propozycja dla fanów klasycznych jednorękich bandytów w nieco bardziej nowoczesnej wersji z ciekawymi funkcjami dodatkowymi. A kto w branży gier hazardowych jest prawdziwym specjalistą od kultowych owocówek w stylu retro połączonym z odrobiną innowacji? Oczywiście firma Novomatic, która w latach 80. zajmowała się produkcją automatów do kasyn stacjonarnych. Zapewne nieprzypadkowo zatem Hot Target slot online do złudzenia przypomina właśnie maszyny znane z naziemnych centrów rozrywki.
Popularna owocówka jest utrzymana w bardzo charakterystycznym stylu firmy Novomatic, dlatego doświadczeni fani hazardu powinni bez problemu rozpoznać design producenta takich hitów jak Sizzling Hot Deluxe, Lucky Lady’s Charm czy też Book of Ra. Na ekranie z trzema rzędami, pięcioma bębnami i dziewięcioma liniami wypłat królują owoce, którym towarzyszą inne klasyczne symbole oraz dwa dodatkowe znaki z bonusami dla graczy. Choć grafika mogłaby wskazywać na prosty slot bez innowacyjnych funkcji, to w grze możesz liczyć na kilka ciekawych niespodzianek w postaci m.in. darmowych spinów i mnożników wygranych. W Hot Target gra dostarczy mnóstwo emocji nie tylko nowicjuszom!
Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym slotem już teraz? Zajrzyj na naszą stronę, na której czeka na ciebie oryginalne oprogramowanie Novomatic za darmo. U nas możesz zagrać w demo wersję, co pozwoli ci przygotować się do rozgrywek za prawdziwe pieniądze w kasynie online. Taki trening przyda się zwłaszcza początkującym fanom hazardu, choć bardziej doświadczeni gracze na pewno docenią możliwość oddania się swojej ulubionej rozrywce bez wpłaty depozytu, rejestracji czy też przejmowania się ewentualnymi przegranymi. Hot Target darmowy slot online to gra dla fanów klasyki z profesjonalnym podejściem do internetowego hazardu!

Wygrane w Hot Target – symbole i tabela wypłat

Przejrzysta tabela wypłat i dobrze znane symbole to spora zaleta slotu od Novomatic. Tradycyjnie najmniej można zarobić na pomarańczach, cytrynach i wiśnie. Nieco lepiej płatne są arbuzy i dzwonki. Pełniąca rolę symbole Scatter gwiazda daje już naprawdę niezłe sumy za zwycięskie kombinacje. Prawdziwe atrakcje czekają jednak na osoby, które trafią pozostałe symbole dostępne w grze. W grze Hot Target online wszystkie sztabki z napisem BAR i Joker pozwalają wygrać nawet przy trafieniu na linii wypłat zaledwie dwóch symboli. Na większe kwoty mogą oczywiście liczyć szczęśliwi gracze, którym uda się zdobyć trzy, cztery lub pięć identycznych znaków na jednej zwycięskiej linii w kierunku od lewej do prawej. Dostępne są dodatkowo symbole tarczy, które są mnożnikami wygranych podczas rund z darmowymi spinami. Sprawdź poniżej, jak wygląda tabela wypłat przy maksymalnej wysokości zakładów:

wygląda tabela wypłat  przy maksymalnej wysokości zakładów:

SymbolWygrana: 2 symboleWygrana: 3 symboleWygrana: 4 symboleWygrana: 5 symboli
Pomarańcze, cytryny, wiśnieX502001000
Arbuzy, dzwonkiX1004002000
GwiazdaX18013504500
Czerwony BAR501506502500
Niebieski BAR5025010005000
Zielony BAR50300200010000
Joker1008001000050000

 

Jak grać w automat Hot Target?

Zasady są naprawdę proste i powinien sobie z nimi poradzić każdy, kto choć raz miał do czynienia z klasyczną owocówką. Fani nowoczesnych wideoslotów w ogóle nie powinni mieć problem ze zrozumieniem działania dodatkowych funkcji, tabeli wypłat i bonusów. Zadaniem gracza jest trafienie zwycięskiej kombinacji z dwoma (tylko w przypadku symboli BAR i Jokera), trzema, czterema lub pięcioma identycznymi symbolami. Ponadto Joker pełni funkcję symbolu Wild, czyli może zastąpić dowolne znaki na linii wypłat oprócz gwiazdy i tarczy. Wspomniana Gwiazda to Scatter, czyli symbol aktywujący w grze Hot Target na prawdziwe pieniądze i w wersji demo darmowe spiny. Z kolei tarcza jest mnożnikiem wygranych x2 podczas dodatkowych zakręceń.
Design gry również nie jest bardzo skomplikowany. Na ekranie pojawiają się trzy rzędy, pięć bębnów i dziewięć linii wypłat. Podczas ustawiania wysokości zakładów gracz może zadecydować, czy chce grać z 1, 3, 5, 7 czy też 9 liniami wypłat. Ponadto można ustawić poziom zakładów stawianych na każdą linię – stawka może wynieść 1, 2, 3, 4, 5 lub 10. W ten sposób minimalny zakład wynosi 1, natomiast maksymalnie można postawić 90 kredytów. Ostateczna wygrana zależy oczywiście od liczby i rodzaju identycznych symboli na linii wypłaty. RTP gry wynosi 95,61%, czyli nieco ponad przeciętną dla slotów online.
Hot Target automat do gry jest wyposażony również w funkcję Autostart, która pozwala na rozgrywanie kolejnych rund bez konieczności każdorazowego klikania przycisku Start. Opcja nie posiada żadnych dodatkowych ustawień liczby automatycznych zakręceń, dlatego lepiej nie włączać jej w przypadku wyjścia z pokoju, rozmowy przez telefon czy też przeglądania innych stron internetowych. Ponadto po każdej wygranej w trybie bez Autostartu gracz może zdecydować, czy chce skorzystać z funkcji ryzyka oznaczonej w interfejsie jako Gamble. Automaty Novomatic bardzo często są wyposażone w grę karcianą, dzięki której można podwoić ilość pieniędzy zdobytych w danej rundzie.
W gry hazardowe można obecnie również zagrać w przeglądarce na urządzeniach przenośnych. Już ponad połowa graczy regularnie odwiedza kasyno mobilne, które przeważnie jest dostępne smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym iOS lub Android. Czasami możliwe jest również ściągnięcie na swój telefon casino aplikacji, która ułatwia grę w Hot Target bez logowania za każdym razem. Na naszej stronie możesz natomiast grać na urządzeniach mobilnych w popularny slot za darmo, bez pobierania na iPhone, smartfon lub tablet, a nawet bez rejestracji. Po prostu graj, trenuj i zdobywaj cenne doświadczenie!

Czy slot Hot Target ma dodatkowe funkcje i bonusy?

Standardową funkcją slotów Novomatic jest funkcja ryzyka Gamble, która jest dostępna po każdym trafieniu zwycięskiej kombinacji. Gracz może grać dalej, może też przejść do dodatkowego ekranu z grą karcianą. W takim trybie czeka na niego bonus w postaci podwojenia zarobków z danej rundy, musi jednak najpierw poprawnie wytypować kolor następnej karty. Dla ułatwienia lub utrudnienia zadania producent pokazuje również kilka ostatnich wylosowanych kart. Maksymalnie można zabawić się w zgadywanie pięć razy z rzędu. Błędna odpowiedź skutkuje utratą postawionych w grze karcianej pieniędzy, które są zarobkiem z ostatniej rundy i ewentualnymi wygranymi z funkcji ryzyka.
Hot Target automat ma również kilka ciekawych bonusów w trakcie podstawowego trybu gry. Fani darmowych spinów powinni wypatrywać pojawienia się gwiazdki będącej symbolem Scatter aktywującym dodatkowe zakręcenia. Trzy gwiazdki od lewej do prawej oznaczają przyznanie aż 10 free spinów, podczas których można liczyć na naprawdę niezłe wygrane. Podczas bezpłatnych obrotów nie tylko z konta gracza nie zniknie gotówka, ale także można liczyć na podwojenie zarobku, jeśli na środkowym bębnie znajdzie się symbol tarczy będącej mnożnikiem x2. W trakcie rozgrywania darmowych rund nie można ponownie aktywować funkcji bezpłatnych spinów. W zwiększeniu szans na wygraną w Hot Target demo lub za pieniądze może również pomóc Joker, który jest symbolem Wild mogącym zastąpić dowolny symbol na linii wypłat oprócz gwiazdek i tarcz. Podsumowanie zasad dodatkowych funkcji można znaleźć na ekranie z opisem gry wyświetlającym się po kliknięciu przycisku Info.

Wygrywanie w Hot Target – poradnik

Najważniejsza zasada graczy odnoszących największe sukcesy w świecie gier hazardowych to dokładne czytanie reguł gry. Zajrzenie do zakładki z opisem dodatkowych funkcji, przycisków, symboli i tabeli wypłat pozwala na bardziej świadomą grę, dzięki czemu gracz zawsze dokładnie wie, co dzieje się na ekranie. Wszystkie najważniejsze informacje o automacie są dostępne po kliknięciu przycisku Info.
Warto jednak pamiętać, że nie warto zbyt długo zastanawiać się nad obmyśleniem skutecznej strategii, ponieważ Hot Target slot jest w 100% grą losową. Należy zatem wystrzegać się wszelkich podejrzanych osób, które zachęcają do kliknięcia przycisku Download i pobrania pliku ze wskazówkami pozwalającymi na oszukanie generatora liczb losowych czy też gwarantującymi wygraną po każdym zakręceniu bębnami.
Podczas gry w kasynie przez Internet warto natomiast mieć swój styl i znać swoje preferencje odnośnie stawiania zakładów i wygranych. Jeśli graczowi zależy na częstych trafieniach zwycięskich kombinacji z mniejszymi kwotami, to powinien wybierać sloty z niską zmiennością. Do tej kategorii należy właśnie Hot Target. Z kolei automaty z wysoką zmiennością pozwalają na bardziej spektakularne wygrane, które jednak przydarzają się nieco rzadziej. Dość istotnym czynnikiem powinno być również RTP, które określa zwrot z inwestycji przy warunku rozegrania wielu rund. Za wysoki wskaźnik uważa się RTP powyżej 95%, w którego przypadku kasyno ma przewagę na poziomie poniżej 5%. Nasz slot Hot Target za darmo ma RTP w wysokości 95,61%, czyli może być zaliczony do gier z ponadprzeciętnym wskaźnikiem RTP.
Podczas bezpłatnego treningu na naszej stronie warto również przetestować ustawienia zakładów i zastanowić się, które odpowiadają ci najbardziej. Jedni gracze preferują wysokie zakłady, które mogą wiązać się z wysokimi stratami i szybkim wykorzystaniem gotówki z konta w przypadku przegranych, ale jednocześnie pozwalają na zgarnięcie naprawdę atrakcyjnych wygranych. Z kolei gra z niskimi zakładami nie pozwala na tak spektakularne zarobki, jednak są tańsze, pozwalają na rozegranie większej liczby rund i nie są tak ryzykowne w przypadku serii przegranych.

Gra Hot Target online – podsumowanie recenzji

Najlepszym sposobem na przekonanie się, czy kultowa owocówka Novomatic jest dla ciebie, jest zagranie w Hot Target bez depozytu na naszej stronie. Możesz rozegrać dowolną liczbę rund, ponieważ u nas twoje konto gracza nigdy nie jest puste i jednocześnie nie wymaga żadnych wpłat. W ten sposób możesz zupełnie bez stresu sprawdzić wszystkie funkcje i ustawienia gry, co z kolei pozwoli w nabraniu cennego doświadczenia. Nie mamy jednak wątpliwości, że jeśli jesteś fanem automatów slotowych w stylu retro, to na pewno zakochasz się w tej grze. Na dodatek u nas możesz zagrać w Hot Target bez rejestracji – zero zbędnych formalności i maksimum bezpieczeństwa danych czeka na ciebie już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

po grach hazardowych
© Copyright 2021 Przewodnik Hazardowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.