Home » Hugo
Zagraj Teraz
vulkan vegas
vulkan vegas

4000 zł + 50 FS Bez Depozytu

Zetcasino
Zetcasino

Bonus powitalny 2000PLN + 200 free spinów

Alfcasino
Alfcasino

bonus powitalny: 100% do 2.000 zł

BetSafe
BetSafe

Bonus Powitalny do 3000 zł!

Boomerang Casino
Boomerang Casino

Bonus: 2000 PLN + 200 darmowych spinów

Play Croco
Play Croco

10 $ Kod bonusowy bez depozytu: 10 DARMOWY

Plusy
  • Gra bonusowa
  • Symbol Wild
  • Darmowe spiny
Cons
  • Ne dostępna opcja Autoplay

Automat do gry Hugo – co go wyróżnia?

Ten slot to prawdziwy pokaz mocy szwedzkiej firmy Play’N Go, która od ponad 20 lat stara się zaskakiwać fanów gier hazardowych innowacyjnością swoich projektów. Jeśli myślałeś, że Fire Joker z kołem fortuny, kultowa gra Book of Dead lub Pearl Lagoon to szczyt możliwości popularnego dostawcy oprogramowania dla kasyn online, to znaczy, że na pewno nie grałeś jeszcze w Hugo automat do gry.
Wideoslot 3D jest inspirowany oczywiście kultowym programem telewizyjnym, który powstał w Danii w 1990 roku i bił rekordy popularności w Polsce w latach 2000-2009. Głównym bohaterem jest sympatyczny troll Hugo, który musi stawić czoła zasadzkom przygotowanym przez czarownice Scyllę. Pokonanie czarnego charakteru pozwoli mu na uwolnienie ukochanej Hugoliny i trojga dzieci. Dokładnie takie same przygody czekają podczas korzystania z maszyny w internetowym kasynie. I to dosłownie, ponieważ slot jest naszpikowany interaktywnymi rundami bonusowymi. Play’N Go tak świetnie oddało rzeczywistość teleturnieju, że gracze mogą usłyszeć głos Hugo i charakterystyczne pukanie w ekran!
Wszystkie funkcje gry możesz również poznać bez rejestracji i wpłacania depozytu w kasynie. Taka niepowtarzalna szansa czeka na naszej stronie, na której możesz zagrać w Hugo darmowy slot online bez ponoszenia ryzyka finansowego. To świetny trening przed rozgrywkami w kasynie, w którym możesz wygrać prawdziwe pieniądze. Graj za darmo w demo wersję u nas, a żaden bonus czy też ustawianie zakładów nie będą dla ciebie niespodzianką podczas wizyty na stronie jednego z popularnych operatorów gier hazardowych. Bezpłatne rozgrywki mogą przydać się zwłaszcza początkującym graczom, choć i bardziej doświadczone osoby mogą wynieść sporo cennych informacji z gry w trybie demo. Ponadto dla fana hazardu darmowe sloty to prawdziwy raj, w którym wirtualne kredyty nigdy się nie kończą, a przegrana nie ma żadnych konsekwencji finansowych.

Symbole, zwycięskie kombinacje i tabela wypłat w grze Hugo

Podstawą piramidy wypłat w slocie Hugo online są symbole karciane, w które często są wyposażone przede wszystkim klasyczne automaty. W ich przypadku wygrana jest możliwa tylko przy trafieniu trzech lub więcej identycznych znaków na jednej z 10 linii wypłat. Kilof i dynamit dają nieco większe wygrane, ale również musi być ich w zwycięskiej kombinacji co najmniej trzy. Worek ze złotem, bryła złota, Scylla i Hugo pozwalają wygrać niewielką sumę pieniędzy już przy pojawieniu się zaledwie dwóch symboli. Ponadto Scylla jest symbolem Scatter mogącym aktywować darmowe spiny, natomiast Hugo to symbol Wild, który podwaja wszystkie wygrane i może dodatkowo zastąpić dowolny symbol oprócz Scatter i Bonus. Ważnym symbolem jest skrzynka ze złotem – jeśli uda ci się zebrać trzy takie symbole na raz, to odblokujesz dostęp do bonusowej gry. Sprawdź tabelę wypłat, gdy ustawiony jest najwyższy możliwy zakład:

Symbol2 symbole3 symbole4 symbole5 symboli
J, 10x520100
Qx525100
K, Ax1050150
Kilof, dynamitx1575250
Worek ze złotem220150500
Bryła złota325250750
Scylla – Scatter1315150
Hugo – Wild1010010002000

Przegląd najważniejszych zasad slotu Hugo

Zrozumienie zasad slotu jest kluczowe, jeśli chcesz grać w Hugo na prawdziwe pieniądze. Podstawowe reguły gry są bardzo proste, ponieważ po prostu na ekranie z trzema rzędami i pięcioma bębnami muszą pojawić się identyczne symbole na jednej z 10 linii wypłat. Schody zaczynają się dopiero w przypadku bonusów, których jest naprawdę sporo. Ich zasady są jednak bardzo proste, dlatego powinno wystarczyć zajrzenie do menu i przejrzenie zakładki ze szczegółowym opisem gry. Ewentualnie można rozegrać chociaż kilka rund za darmo na naszej stronie. Wśród dodatkowych funkcji można znaleźć pakiet darmowych spinów aktywowany przez symbole Scatter, mnożniki wygranych z symbolem Wild oraz bonusowe rundy z interaktywną wyprawą do kopalni złota. Szans na ekstra zarobek jest zatem naprawdę sporo!
Hugo automat 3D może również pochwalić się ponadprzeciętnym RTP, które wynosi 96%. Bardzo ciekawie prezentują się również ustawienia zakładów, które można maksymalnie dopasować do swoich preferencji. Gracz może zdecydować o liczbie linii, a także liczbie i wartości monet. W ten sposób maksymalnie można postawić 100 kredytów, a minimalny zakład wynosi 0,01. Grę można przyspieszyć, a także dostosować do potrzeb osób leworęcznych.
Ponadto dostępne są ustawienia automatycznego trybu gry, który pozwala na rozgrywanie kolejnych rund bez konieczności ręcznego wprawiania bębnów w ruch poprzez klikanie przycisku oznaczającego Start. Możesz zdecydować o tym, że Autoplay ma być zatrzymany po trafieniu wygranej w określonym rozmiarze, jeśli balans konta wzrośnie lub spadnie o konkretną kwotę czy też po każdej wygranej, trafieniu bonusowej gry lub odblokowaniu funkcji darmowych spinów. Masz także możliwość ustawienia liczby automatycznych rund.
Fanom nowoczesnych rozwiązań może przypaść do gustu kasyno mobilne, które oferuje Hugo slot online w wersji na telefon lub tablet. Producent dostosował grę do wymagań urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android i iOS. Oznacza to, że możesz bez problemu korzystać z automatu w przeglądarce mobilnej, jeśli masz np. iPhone. Czasami online casino daje również możliwość pobierania oprogramowania. Taka opcja jest oznaczona zazwyczaj ikonką Download. Aplikacja mobilna może przydać się zwłaszcza graczom, którzy często korzystają z własnego pakietu danych, ponieważ apka ma wbudowane grafiki zjadające sporo megabajtów w przypadku gry w przeglądarce mobilnej. W gry hazardowe przez Internet możesz zagrać na telefonie lub tablecie również na naszej stronie!

Jakie dodatkowe funkcje i bonusy są dostępne w Hugo?

Jedną z największych zalet gry Hugo demo i pełnej wersji kasynowej są właśnie dodatkowe funkcje. Wielu graczy lubi, gdy w automat nieustannie czymś ich zaskakuje i oferuje coś więcej niż mechaniczne kręcenie bębnami. Wszystkie informacje o bonusach czekają na ciebie w menu w zakładce z zasadami gry. Również w intro pojawiają się najważniejsze kwestie związane z dodatkowymi opcjami. Co zatem czeka na ciebie w jednym z najbardziej innowacyjnych slotów od Play’N Go?
Po pierwsze wyczekuj skrzyni złota, która ma czerwony kolor. Trafienie trzech takich symboli na 1, 3 i 5 bębnie odblokowuje pełną przygód interaktywną grę bonusową. Twoim zadaniem w dodatkowej rundzie jest dotarcie do ukrytych w kopalni złota skarbów. Musisz jednak uważać, ponieważ twoje plany może pokrzyżować wierny sługa Scylii, czyli krokodyl Don Kroko. Jeśli zostaniesz przyłapany, to wyrzuci cię z kopalni i przepadnie twoja wielka szansa na powiększenie wygranej nawet 500 razy.
Kolejną szansą na zarobienie sporej ilości gotówki w Hugo za darmo lub za pieniądze będziesz mieć, jeśli wylosujesz minimum trzy symbole Scatter z podłą Scyllą. Co ciekawe, w przypadku tego bonusu to ty decydujesz, o co grasz. Masz do wyboru trzy opcje: Scyllę z pięcioma darmowymi spinami i wypłatą 150 kredytów za każdy symbol Wild, Hugo z 10 darmowymi spinami i symbolem Wild ze stawką 100 lub Don Kroko z 15 dodatkowymi obrotami i symbolem Wild wartym 50 żetonów. Co ciekawe, funkcję darmowych spinów można ponownie aktywować podczas bezpłatnych zakręceń. W tym przypadku liczba dodatkowych obrotów będzie odpowiadać wcześniejszym ustawieniom.
Sporo emocji może również zapewnić symbol Wild, który jest substytutem dowolnego znaku w bębnach oprócz Scatter i Bonus. To znacząco zwiększa szansę na trafienie zwycięskiej kombinacji lub podwyższenie zdobytej już wygranej. Ponadto symbol Wild z Hugo podwaja każdy zarobek poza przypadkiem, gdy na linii wypłat znalazły się właśnie symbole Wild. W Hugo slot wygrane są mnożone razy dwa nawet podczas rundy darmowych spinów.

Wygrywanie w Hugo: praktyczne porady

Swoją przygodę z tym slotem warto zacząć od dokładnego przeczytania zasad gry. To pozwoli ci zrozumieć, jak działają poszczególne przyciski, dodatkowe rundy i bonusowe symbole. Doświadczeni gracze doskonale zdają sobie sprawę, że to właśnie od poziomu wiedzy na temat działania automatu w dużej mierze zależy ich sukces. Bardzo często korzystają również z opcji gry w Hugo bez depozytu, co daje im szansę poznać zasady także w praktyce. Z darmowych rozgrywek możesz skorzystać w niektórych kasynach z wersjami demo, a także w naszym serwisie.
Choć nie ma skutecznej strategii w grach losowych, jakimi są automaty slotowe, to świadoma gra na pewno może nieco zwiększyć twoje szanse na zarobek. Poćwicz u nas rozgrywki z różnymi ustawieniami zakładów i przekonaj się, jaki styl gry odpowiada ci najbardziej. Niższe zakłady to szansa na rozegranie większej liczby rund przy mniejszych szansach na spektakularne wygrane. Z kolei duże zakłady mogą dać pokaźną sumę w przypadku trafienia zwycięskiej kombinacji, jednak jednocześnie kosztują więcej i przy takim samym stanie konta można rozegrać znacznie mniej rund. Tylko od ciebie zależy, jakie ustawienia sprawdzą się lepiej w twoim przypadku.
Dość ważnym aspektem gry jest RTP, które po części określa przewagę kasyna nad graczem. W Hugo bez logowania i w kasynach online ten wskaźnik wynosi 96%, co daje zaledwie 4% przewagi operatorowi gier hazardowych. Czym tak właściwie jest RTP? Jest to zwrot z inwestycji, który jest wyliczany dla każdego slotu na podstawie milionów obrotów. Teoretycznie im jest wyższy, tym więcej pieniędzy powinien odzyskać gracz w ramach wygranych. Magia gier losowych tkwi jednak w ich nieprzewidywalności. Dlatego nigdy nie możesz mieć pewności, czy za chwilę nie przegrasz wszystkich pieniędzy, choć równie dobrze możesz rozbić kasynowy bank i zostać bogaczem w ciągu kilku sekund.

Czy warto grać w kasynie w Hugo?

Za dziecka nie przegapiłeś ani jednego odcinka Hugo? A może przyglądałeś się fascynującym przygodom uroczego trolla razem ze swoimi pociechami? W takim razie na pewno z przyjemnością powrócisz do tych wspomnień i nieco je odświeżysz podczas gry w slot od Play’N Go. Mnożniki wygranych, darmowe spiny i interaktywna gra bonusowa to zaledwie przedsmak przygód, jakie czekają na ciebie w ultranowoczesnym automacie. Na naszej stronie możesz zagrać w Hugo bez rejestracji i zupełnie za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

po grach hazardowych
© Copyright 2021 Przewodnik Hazardowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.